Przejdź do treści

Przewodnicy turystyczni w Szczecinie

Chcesz bliżej poznać miasto, ale mapa i informator nie wystarczają? Jesteś głodny ciekawostek, tajemnic i intrygujących opowieści, a do tego chcesz zrozumieć wizję Floating Garden 2050?

Poniżej lista przewodników oprowadzających po Szczecinie.

 

Imię, Nazwisko E-mail Telefon Języki
Abelite Robert naszatv@onet.pl 791 965 765 Polski
Bartyska Małgorzata gosiagem@gmail.com 696 231 198 Polski
Basista Andrzej   510 909 070 Polski Niemiecki Angielski
Bielenis Hanna h.bielenis@wp.pl 691 830 732 Polski Niemiecki
Bynowski Bartosz bartosz@bynowski.eu 603 963 699 Polski
Dobromilski Maciej maciej@dobromil.eu 509 785 171 Polski Niemiecki Angielski Rosyjski
Dobryłko Ksenia   601 888 159 Polski
Duda Małgorzata przewodnik@dudowie.pl 501 438 328 Polski
Duda Tomasz przewodnik@dudowie.pl 509 246 575 Polski
Durkiewicz-Jóźwik Marika marika-durkiewicz@wp.pl 502 846 703 Angielski
Ejsmond Małgorzata gosiaejsmont@o2.pl 604 886 599 Polski Angielski
Fabrycy Ewa ewafabrycy@tlen.pl 607 617 407 Polski Niemiecki
Fader Agnieszka info@poznaj.szczecin.pl 607 211 500 Polski Niemiecki Angielski
Fleszer Anita anita.fleszer@gmail.com 697 208 215 Polski Niemiecki Angielski Francuski
Gajkowski Dawid Michał d.gajkowski@wp.pl 503 383 032 Polski
Góralska Hanna h.goralska@wp.pl 602 773 155 Polski Rosyjski
Gregorczyk Marcin mgregorczyk@poczta.onet.pl 600-806-459 Polski
Hanusz Magdalena magdahanusz@tlen.pl 507 953 895 Polski Niemiecki
Hrynyk Roman guide73@wp.pl 692 290 005 Polski Niemiecki Rosyjski
Jakym Bogdan bogdan.jakym@pommern-tour.pl 607 451 286 Polski Niemiecki
Jarocha Dorota d.jarocha@wp.pl 504 044 947 Polski
Kopycińska Ludmiła l.kopycinska@poczta.fm 605 885 576 Polski Angielski Rosyjski
Kowgier Michał michalkowgier07@gmail.com 887 066 172 Polski
Leśnik Tadeusz jtlesnik@poczta.onet.pl 603 119 087 Polski Niemiecki
Lewandowska Małgorzata zmlewandowska@gmail.com 501 566 155 Polski
Machnik Justyna przewodnikszczecin@gmail.com 509 268 808 Polski
Maciejewska Małgorzata malgorzata.maciejewska@zut.edu.pl 600 721 450 Polski Rosyjski
Mechło Wrzesław biurogryf@gmail.com 601 790 307 Niemiecki Rosyjski
Michalak Agnieszka aagam@wp.pl 601 560 370 Polski
Mieczkowska Elżbieta guideservice.mieczkowska1@gmail.com 695 586 824 Polski Angielski Szwedzki
Miernik Elżbieta kochamcieszczecin@gmail.com 535 799 563 Polski Angielski
Nowakowska Iwona nowakowska_iwona76@wp.pl 503 399 176 Polski
Olejniczak Magdalena biuro@northguide.pl 721 677 126 Polski
Olszowska Joanna jana-ol@wp.pl 605 521 296 Polski
Ostrowski Piotr piostrowski@o2.pl 604 079 207 Polski Angielski
Pajewska-Patyna Mirosława mirkapatyna@wp.pl 609 248 592 Polski Niemiecki
Pilip Stanisław pilstan@wp.pl 601 707 560 Polski Niemiecki Rosyjski
Przytuła Anna annatours@odratravel.pl 601 584 410 Polski Niemiecki Angielski
Rafiński Mirosław globus7@go2.pl 501 745 029 Polski Angielski
Ryba Weronika rybawer@onet.pl 604 818 850 Polski
Socha Rafał rsocha@interia.pl 603 051 268 Polski Niemiecki
Trojan Józef mirekt11@wp.pl 509 740 289 Polski Rosyjski Ukraiński
Urbanowicz Anna uwielbiamszczecin@gmail.com 731 000 820 Polski Angielski
Uszyńska Anna alpinka@wp.pl 732028802 Polski
Wachnik Joanna jwachnik@gazeta.pl 883 556 883 Polski
Walczyk Hanna hwalczyk@vp.pl 501 104 036 Polski Niemiecki Angielski
Wałek Agnieszka agnieszkawalek@poczta.fm 508 439 015 Polski Niemiecki
Wieczorek Tomasz tomasz.wieczorek@wp.pl 606 386 599 Polski
Wierzchowiec Polina polina.wierzchowiec@op.pl +48 692 434 454 Polski Rosyjski
Wilczewska Anna annawilczewska@interia.pl 609 113 979 Polski Niemiecki
Wilk Magdalena magda.wilk@interia.eu 602 247 196 Polski Angielski
Woch Jacek biuro@northguide.pl, woch.jacek@wp.pl 508 182 038 Polski
Zabłocki Krzysztof zablocki88@gmail.com 600 553 407 Polski
Zając Daria daria.zajac@gmail.com 532 618 653 Polski Angielski Hiszpański
Zielińska Stanisława   506 012 892 Polski Niemiecki
Ziółkowska Melania   501 762 727 Polski Niemiecki
Zmysłowska Małgorzata mzmyslowska@csv.pl 606 418 637 Polski Niemiecki